Kasutame järgmisi arveldusviise:

Pangalink

Soorita makse kasutades pangalinki. Pangalingi makselahenduse teenusepakkuja on meie partner Paysera. Paysera on turvaline, kiire ja lihtne viis internetipanga kaudu ostude eest tasumiseks. 

Maksed Payseraga on kohesed. Registreerimine pole vajalik. Paysera on litsentseeritud makseasutus, mille on volitanud ja kontrollib Leedu pank. 

Peale tellimuse esitamist valige soovitud pangalink, mis suunab Teid valitud internetipanka: SEB, LHV, Swedbank, Coop Pank, Luminor.

VISA, MasterCard, Apple Pay

Mugav ning turvaline kauba eest tasumise viis!

Kauba eest saate tasuda krediit- ja deebetkaartidega VISA, MasterCard ja Apple Pay, millel on internetimaksete turvalise teostamise võimalus. Selle võimaluse saate aktiveerida oma internetipangas.
Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi või Visa kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. Oma kaardi saate turvaliste ostude sooritamiseks registreerida kaardi väljastanud panga internetipanga kaudu.

Kui olete sisestanud kaardi omaniku andmed, kaardi numbri, kehtivusaja ja CVV koodi, siis võetakse sellelt pangakontolt kohe maha tellimuse summa.

Pangaülekanne

Selle makseviisi valimisel peate raha lihtsalt meie pangakontole kandma.

Palun sisestage oma tellimuse number 'selgituse' väljale, et Teie tellimus töödeldakse võimalikult kiirelt. Pangaülekandega tasumine toimub mis tahes panga kaudu. Kaup loetakse tasutuks raha laekumisel veebipoe arvelduskontole. Kuni raha laekumiseni ei broneerita tellitud kaupa lattu.

Järelmaksuga

Mugav, turvaline ja lihtne viis soovitud kaupade soetamiseks!

Järelmaksuga saad oma ostude eest tasuda osamaksete kaupa. Järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled. - millise panga klient Te olete.
Beon market pakub kaupade järelmaksuga ostmise võimalust ESTO (www.beon.ee/jarelmaks) kaudu. Tellitud kauba saate kätte pärast liisingufirma avalduse kinnitamist.